Porządek Mszy świętych:

niedziele i święta:
6:30, 8:00, 10:00, 12:00, 17:00

w lipcu i sierpniu dodatkowa Msza św.
o godz. 20:00 w kościółku

dni powszednie:
6:30, 18:00

w lipcu, sierpniu i wrześniu Msza św. popołudniowa w każdy poniedziałek w kościółku o godz. 18.00

Rozpoczęcie przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania rozpoczyna się w I klasie gimnazjum. Kandydaci otrzymują indeksy formacyjne, z którymi przystępują do comiesięcznej spowiedzi.

Ponadto kandydaci przygotowują się przez systematyczny udział w niedzielnej i świątecznej Eucharystii, a także w spotkaniach formacyjnych podawanych wg niedzielnych ogłoszeń.

Świadek Sakramentu Bierzmowania powinien spełniać te same warunki co chrzestny (pt. 5 a,b,c - Sakrament Chrztu Św.).